Виправлення прикусу
Стоматолог-ортодонт - це лікар, який займається лікуванням патологій, пов'язаних з неправильним прикусом та положенням зубів. Найпопулярніший вид ортодонтичного лікування - виправлення прикусу та положення зубів брекетами.
Всі брекети працюють однаково і результат буде досягнутий будь-яким із них.
Якщо пацієнту важливо, щоб під час лікування його усмішка не змінилася, йому пропонують лінгвальні брекети, які клеяться з внутрішньої сторони зубів.
Але все ж, зовнішні брекети більш поширені.
Металеві, керамічні, сапфірові. Як виглядають брекети на зубах і скільки вони коштують, безпосередньо залежить від матеріалу, з якого вони зроблені.

– Металеві - найміцніші брекети.
Застосовуються, в основному, в підлітковому віці. Якщо говорити про естетику, то метал - не дуже виграшне рішення. Ціна найдоступніша з усіх видів брекетів.

– Керамічні - міцні, естетичні. Їх відтінок збігається з тоном емалі, тому зовнішній вигляд посмішки майже не страждає. Недолік - висока ціна.

– Сапфірові - визнані естетичними. Красиво заломлюють сонячні промені, нагадують дорогоцінні камені. Недоліки-крихкість і висока ціна.

Альтернативою брекетів стали елайнери - еластичні прозорі капи, які пацієнт може вдягнути і зняти самостійно. На відміну від брекетів, їх не потрібно носити постійно. Елайнери можна знімати перед прийомом їжі, чищенням зубів.
Основна вимога - носити їх не менше 18 годин на день.
Ортодонтичне лікування може проводиться в будь-якому віці, але все-таки, воно найбільш ефективно в період зростання. Хоча оптимальний вік для установки брекетів - це 12-14 років, показати дитину ортодонту потрібно у віці 6-7 років. Це допоможе виявити проблеми з прикусом в початковій стадії і підкоригувати зростання щелеп за допомогою знімних апаратів - пластинок і трейнерів.
Дані апарати допоможуть самостійно виправити невеликі ортодонтические проблеми або створити хороші умови для подальшого лікування брекетами.

План лікування і вид конструкції вибирається індивідуально в залежності від виду патології.
Металеві брекети:
Керамічні брекети:
Сапфірові брекети:
Елайнери:
Стоматолог-ортодонт – это врач, который занимается лечением патологий, связанных с неправильным прикусом и положением зубов. Самый популярный вид ортодонтического лечения - исправление прикуса и положения зубов брекетами.
Все брекеты работают одинаково и результат будет достигнут любыми из них.
Если пациенту важно, чтобы во время лечения его улыбка не изменилась, ему предлагают лингвальные брекеты, которые клеются с внутренней стороны зубов.
Но все же, наружные брекеты более распространены.

Металлические, керамические, сапфировые. Как выглядят брекеты на зубах и сколько они стоят, напрямую зависит от материала из которого они сделаны.

– Металлические - самые прочные брекеты.
Применяются в основном в подростковом возрасте. Если говорить об эстетике, то металл — не самое выигрышное решение. Цена самая доступная из всех видов брекетов.– Керамические - прочные, эстетичные. Их оттенок совпадает с тоном эмали, поэтому внешний вид улыбки почти не страдает. Недостаток - высокая цена.

– Сапфировые - признаны самыми эстетичными. Красиво преломляют солнечные лучи, напоминают драгоценные камни. Недостатки- хрупкость и высокая цена.Альтернативой брекетам стали элайнеры – эластичные прозрачные капы,которые пациент может надеть и снять самостоятельно. В отличие от брекетов, их не нужно носить постоянно. Элайнеры можно убирать перед приемом пищи, чисткой зубов.
Основное требование – носить их не менее 18 часов в день.
Ортодонтическое лечение может проводится в любом возрасте, но все-таки, оно наиболее эффективно в период роста. Хотя оптимальный возраст для установки брекетов - это 12-14 лет, показать ребёнка ортодонту нужно в возрасте 6-7 лет. Это поможет выявить проблемы с прикусом в начальной стадии и подкорректировать рост челюстей с помощью съёмных аппаратов - пластинок и трейнеров.
Данные аппараты помогут самостоятельно исправить небольшие ортодонтические проблемы или создать хорошие условия для последующего лечения брекетами.

План лечения и вид конструкции выбирается индивидуально в зависимости от вида патологии.
Прайс-лист
Виправлення прикусу
Консультація ортодонту
500 UAH
Пластинка
4700 UAH
Відбитки
500 UAH
Ретейнер 1 зуб
400 UAH
Брекети метал
14 000 UAH
Корекція брекетів
600 UAH
Брекети кераміка
18 000 UAH
Корекція пластики
3500 UAH
Брекети сапфір
20 000 UAH
Брекети самолігуючі
35 000 UAH
Еллайнер + відбиток
4700 UAH