Естетична стоматологія
Все більше людей розуміють, що гарні білі зуби - це елемент сучасної культури, показник здоров'я та символ успішності.

Стандарт сучасної пломби - це не тільки заповнення матеріалом дефекту зуба, але і повне відновлення його анатомічної форми, з усіма природними горбками і заглибленнями. Тільки зуб, який має правильну природну форму і поверхню може повноцінно брати участь в жуванні. Це твердження однаково стосується як до бічних, так і до передніх зубів.

Естетична стоматологія також вирішує косметичні проблеми передніх зубів, які вважаються здоровими з лікарської точки зору, але не є досконалими з естетичної.
Подумайте про візит до стоматолога якщо у Вас:
– Зуб і пломба відрізняються за кольором,
– Зуби неправильної форми,
– Зуб висунутий із зубної дуги,
– Ріжучі краї зубів стерті,
– На зубах є плями або дефекти,
– Зуби з ознаками вікових змін,
– Між зубами є щілини,
– Емаль зубів каламутна.
Все це можна усунути за допомогою сучасних технологій.
Відбілювання зубів
Якщо зуби здорові, то досить їх вивсвітлити на кілька тонів, щоб посмішка засяяла.

Існує кілька видів офісного відбілювання. У всіх методах відбілююча речовина однакова - це пероксид водню (H2O2). Потрапляючи на поверхню зуба, вона розкладається на воду (H2O) і вільний кисень (O2), який, проникаючи в зубну емаль і дентин, вступає в хімічну реакцію з тканинами зуба.

Відмінність видів офісного відбілювання в тому, яким методом запускається та прискорюється ця хімічна реакція: лазером, діодною лампою і т.д. Результат буде досягнутий при застосуванні будь-якого методу офісного відбілювання. Зуби помітно світлішають вже після 1 процедури. Але для того, щоб колір залишався стабільним, потрібно пройти курс з 3-ох або 4-ох процедур.

Наукові дослідження довели, що препарати на основі пероксиду водню, які використовуються відповідно до інструкції під наглядом лікаря, не викликають карієсу або ерозії зубів, так як мають нейтральну кислотність (pH).

Офісне відбілювання зубів проводиться в наших клініках з 2000 року і ми на практиці підтверджуємо безпеку і ефективність даного методу.

Побічним ефектом відбілювання може бути підвищена чутливість зубів. Вона тимчасова і безслідно проходить після закінчення курсу процедур.

Зверніть увагу на те, що пломби і коронки не відбілюються. Тому є ймовірність, що старі конструкції стануть помітними на тлі побілілих зубів і їх доведеться замінити.
Если зубы здоровы, то достаточно их осветлить на несколько тонов, чтобы улыбка засияла.

Существует несколько видов офисного отбеливания. Во всех методах отбеливающее вещество одинаковое - это пероксид водорода (H2O2). Попадая на поверхность зуба, он разлагается на воду (H2O) и свободный кислород (O),который, проникая в зубную эмаль и дентин, вступает в химическую реакцию с тканями зуба.















Отличие видов офисного отбеливания в том, каким методом запустить и ускорить эту химическую реакцию: лазером, диодной лампой и т.д. Результат будет достигнут при применении любого метода офисного отбеливания. Зубы заметно посветлеют уже после 1 процедуры. Но для того, чтобы цвет остался стабильным, нужно пройти курс из 3-ех или 4-ех процедур.

Научные исследования доказали, что препараты на основе пероксида водорода, используемые согласно инструкции под наблюдением врача, не вызывают кариеса или эрозии зубов, так как обладают нейтральной кислотностью (pH).

Офисное отбеливание зубов проводится в наших клиниках с 2000 года и мы на практике подтверждаем безопасность и эффективность данного метода.

Побочным эффектом отбеливания может быть повышенная чувствительность зубов. Она временная и бесследно проходит после окончания курса процедур.

Обратите внимание на то, что пломбы и коронки не отбеливаются. Поэтому есть вероятность, что старые конструкции станут заметными на фоне побелевших зубов и их придётся заменить.
Вініри
Порцелянові або фотополімерні накладки на зовнішню поверхню зуба.
Вони дозволяють коригувати форму і колір зуба.

За методом виготовлення вініри діляться на 2 принципово різні класи.
– Прямі композитні вініри, які лікар виготовляє безпосередньо в роті у пацієнта.
– Непрямі керамічні вініри, які виготовляються лабораторним способом і потім фіксуються в роті.
(компоніри, терапевтичні вініри фотополімерні реставрації)
– Це різні назви накладок з фотополімерного матеріалу, які лікар виготовляє безпосередньо в роті у пацієнта. Щоб зробити гарну та якісну роботу за обмежений період часу, потрібен не тільки лікарський навик, але і талант скульптора.

Можливості композитних вінірів:
– Виправлення форми і положення зубів: нахил, поворот;
– Заміна пломб, що не збігаються за кольором з власними зубами;
– Відколи й інші ушкодження зубів;
– Широка щілина між зубами;
– Темний колір емалі, що не піддається відбілюванню;
– Стирання твердих тканин зубів;
– Вікові зміни зубів;

Особливості непрямих композитних вінірів:
– Вся процедура установки вінірів виконується за один візит. На один вінір потрібно приблизно 1 година (керамічні - 3-4 відвідування);
– При появі дефектів, наприклад, відколів при надкушуванні дуже твердої їжі, композитні вініри легко піддаються відновленню в роті;
– Можна коригувати колір і форму вінірів, якщо з часом ви вирішили, що первинний варіант вам не підходить;
– Прямі композитні вініри можна виготовляти у випадках, коли на зубах вже є великі пломби. Керамічні вініри в цьому випадку протипоказані;
– Вартість вінірів з фотополімерних матеріалів значно менше, ніж вартість керамічних вінірів.

Тривалість служби вінірів з фотополімерного покриття залежить не тільки від особливостей матеріалів, але і від щоденного догляду за ними. При установці вінірів важливо віддавати перевагу високоякісним матеріалам.
Для збереження блиску необхідна щоденна ретельна гігієна порожнини рота, зняття зубних відкладень і полірування композитних вінірів раз в 6 місяців.

Важливо!
Композитні вініри в середньому служать близько 5 років. Згодом вони втрачають блиск і прозорість. Для того, щоб їх відновити замінюється поверхневий шар матеріалу і вінір буде знову виглядати новим і блискучим. Якщо строго слідувати рекомендаціям лікаря-стоматолога, правильно доглядати за вінірами, термін їх служби може збільшитися.
Це цільнокерамічні пластини товщиною від 0,3 до 1 мм, що покривають зовнішню поверхню зуба. Вони використовуються для корекції форми і кольору, як всієї передньої групи зубів, так і одного окремо зуба. Можуть застосовуватися на зубах верхньої і нижньої щелеп. Конструкція та товщина вінірів безпосередньо залежить від того, який результат пацієнт хоче отримати. Вініри виготовляються лабораторним способом з високоміцної керамічної маси ЕMAX або її аналогів.

Що потрібно знати про вініри:
1. Для того, щоб вінір служив довго, він повинен кріпитися тільки в межах емалі зуба. Якщо ваші зуби мають великі пломби, то вініри вам протипоказані.
2. Навіть під найтонкіші вініри, з передньої поверхні зубів знімається шар на товщину вініру та фіксуючого матеріалу.
3. Запалення ясен, захворювання пародонту та рухливість зубів є протипоказаннями для виготовлення непрямих керамічних вінірів.
4. Якщо відсутні або зруйновані бічні зуби, то перш ніж приступати до виготовлення вінірів в передній ділянці, потрібно повністю відновити зубний ряд і прикус.

Плюси непрямих керамічних вінірів:
1. Найестетичніший вид протезування. Ідеально відтворює натуральність кольору та фактуру природних зубів.
2. Згодом колір і блиск не змінюється.
3. Швидке звикання.
4. Не викликають алергії і не змінюють свій хімічний склад під дією слини.

Мінуси:

1. Висока ціна.
2. Обмежені показання до застосування.
3. Крихкість конструкції при різкому накушуванні твердої їжі.
4. Неможливість якісно працювати в порожнині рота.
Композитные прямые виниры:
Керамические непрямые виниры:
Прямі вініри:
Непрямі вініри:
Естетичне протезування
Сьогодні в арсеналі стоматолога є багато методів, якими відновлюють відсутній або зруйнований зуб. Найпростіший і швидкий спосіб - установка коронок або мостів. 10-15 років тому основним завданням цього виду протезування було відновлення жувальної функції. Сьогодні це класичне протезування відновлює також втрачену естетику. Ми виконуємо протезування як стандартними металокерамічними коронками, так і високоміцними сучасними коронками на основі діоксиду цирконію та естетичними безкаркасними коронками на основі кераміки ЕMAX.

Колись дуже популярні, металокерамічні коронки, до сих пір є одним з варіантів вибору. У порівнянні з сучасними методами протезування, вони мають ряд конструктивних і функціональних недоліків.

Плюсы:
– Відносна дешевизна.
– Можливість передати природний колір і форму зуба.
– Колір не змінюється з часом.
– Довговічність конструкції.

Мінуси:
– Тканини зуба значно сточуються (на товщину коронки).
– Керамічне облицювання тендітне і може сколюватися при різкому жувальному навантаженні на нього. Найчастіше на жувальних зубах і мостах більше 5 одиниць. Відколи не підлягають відновленню у роті.
– Відносно велика вага коронок відчувається при довгих мостах.
– Товстий край коронок з часом призводить до опущення ясен.
– Прояв ефекту "синіх ясен", який помітний на передніх зубах.

Покладаючись на багаторічний досвід наших лікарів-ортопедів, можна сказати, що класичні металокерамічні коронки добре себе зарекомендували при покритті одиночних зруйнованих зубів, невеликих мостах в бічних ділянках і протезуванні на імплантатах в області жувальних зубів.

Впровадження цифрових технологій і 3D друку в стоматологію автоматизувало процеси виготовлення естетичних і функціональних коронок. Металокерамічні коронки, виготовлені за методикою селективного спікання (SLM, SLS технологія) - нове покоління металокераміки з точною посадкою на опорні зуби, каркасом, надрукованим на 3D принтер, і облицюванням з дрібнодисперсної кераміки підвищеної міцності.

Застосовуються для протезування на імплантатах, де особливо важлива точна посадка каркаса і мостів до 5-ти одиниць в бічних ділянках.

Високоточні фрезерні апарати поповнили сучасну стоматологію лінійкою міцних, легких і естетичних безметалевих конструкцій.

Цільноцирконієві фрезеровані коронки дозволяють менше обробляти зуби, точно сідають (3D копіювання) і, що важливо для здорових ясен, максимально тонкі в пришийковій зоні. Вони міцні, практично не сколюються при випадковому накушуванні твердої їжі і добре себе зарекомендували при протезуванні жувальних зубів.

До мінусів можна віднести їх високу ціну і тривалий термін виготовлення.
Сегодня в арсенале стоматолога есть много методов, которыми восстанавливают отсутствующий или разрушенный зуб. Самый простой и быстрый способ - установка коронок или мостов. 10-15 лет назад основной задачей этого вида протезирования было восстановление жевательной функции. Сегодня это классическое протезирование восстанавливают также утраченную эстетику. Мы выполняем протезирование как стандартными металлокерамическими коронками, так и высокопрочными современными коронками на основе диоксида циркония и эстетическими бескаркасными коронками на основе керамики ЕMAX.

Когда-то очень популярные, металлокерамические коронки, до сих пор являются одним из вариантов выбора. В сравнении с современными методами протезирования, они имеют ряд конструктивных и функциональных недостатков.
















Плюсы:
– Относительная дешевизна.
– Возможность передать естественный цвет и форму зуба.
– Цвет не меняется со временем.
– Долговечность конструкции.

Минусы:
– Ткани зуба значительно стачиваются (на толщину коронки).
– Керамическая облицовка хрупкая и может скалываться при резкой жевательной нагрузке на нее. Чаще всего на жевательных зубах и мостах более 5 единиц. Сколы не подлежат восстановлению во рту.
– Относительно большой вес коронок чувствуется при длинных мостах.
– Толстый край коронок со временем приводит к опущению десны.
– Проявление эффекта "синей десны", который заметен на передних зубах.

Полагаясь на многолетний опыт наших врачей-ортопедов, можно сказать, что классические металлокерамические коронки хорошо себя зарекомендовали при покрытии одиночных разрушенных зубов, небольших мостах в боковых участках и протезировании на имплантах в области жевательных зубов.

Внедрение цифровых технологий и 3D печати в стоматологию автоматизировало процессы изготовления эстетических и функциональных коронок. Металлокерамические коронки, изготовленные по методике селективного спекания (SLM,SLS технология) - новое поколение металлокерамики с точной посадкой на опорные зубы, каркасом, напечатанным на 3D принтер, и облицовкой из мелкодисперсной керамики повышенной прочности.

Применяются для протезирования на имплантах, где особенно важна точная посадка каркаса и мостов до 5-ти единиц в боковых участках.

Высокоточные фрезерные аппараты пополнили современную стоматологию линейкой прочных, легких и эстетичных безметалловых конструкций.

Цельноциркониевые фрезерованные коронки позволяют меньше обрабатывать зубы, точно садятся (3D копирование) и, что важно для здоровой десны, максимально тонкие в пришеечной зоне. Они прочные, практически не скалываются при случайном надкусывании твердой пищи и хорошо себя зарекомендовали при протезировании жевательных зубов.

К минусам можно отнести их высокую цену и длительный срок изготовления.
Прайс-лист
Естетична стоматологія
Формувач
2500 UAH
Абатмент
3500 UAH
Коронка Е-мах
8000 UAH
Фіксація коронки
500 UAH
Вкладка
1700 UAH
Коронка МК на імплантат
5000 UAH
Ціліснолита коронка
1800 UAH
Коронка цирконій на імплантат
5800 - 7000 UAH
Тимчасова коронка
600 UAH
Коронка металокерамічна
4500 UAH
Знімний протез (акрил) імпортний
4500 - 5800 UAH
Коронка цирконієва
5800 - 7000 UAH
Бюгельний протез на кламерах
9000 UAH
Знімний протез (нейлон)
8000 UAH
Бюгельний протез на замках
12000 UAH
Прямі вініри
2000 - 4000 UAH
Непрямі вініри
от 7000 UAH