Лікування зубів із застосуванням свідомої анальгезії
Свідома анальгезія - поверхнева седація закисом азоту.
Термін свідома анальгезія був введений для того, щоб відокремити поверхневу седацію закисом азоту від інших видів медикаментозної та дихальної седації.
Головною відмінністю є те, що під свідомою анальгезією пацієнт знаходиться в повній свідомості і постійно зберігає контакт з лікарем.
Закис азоту - це газ з нейтральним запахом і смаком. При вдиханні, малі концентрації закису азоту викликають розслаблення, відчуття комфорту та знижують рівень занепокоєння. Лікування під анальгезією проходить максимально комфортно.
Закис азоту не викликає алергії та роздратування дихальних шляхів.
Газ дуже швидко виводиться з організму, не викликаючи побічних ефектів.
Лікування зубів під анальгезією - комфортна й ефективна методика, що дозволяє з легкістю переносити стоматологічні процедури, не концентруючись на маніпуляціях.
Процедура максимально безпечна і практично немає протипоказань. Таке антистрес - лікування використовується як в дитячій, так і в дорослій стоматології вже більше 20 років.
1.Знаходячись в кріслі стоматолога, ви вдихаєте закис азоту через ніс за допомогою спеціальної маски, дихання при цьому не порушується;
2. Ви перебуваєте в свідомості і реагуєте на прохання лікаря;
3. Ви перестаєте акцентувати увагу на діях лікаря, з'являється почуття відчуженості та спокою.
4.Суміш дуже швидко виводиться з організму після припинення інгаляції. Протягом 10 - 15 хвилин після процедури спостерігається невелика сонливість, яка проходить сама собою.
Важливо: свідома анальгезія закисом азоту не скасовує використання місцевої анестезії!
– Допомагає пацієнтам подолати тривожність і страх стоматологічного лікування;
– Дає можливість повноцінно полікувати молочні зуби у дітей від 2-х років, не завдаючи їм моральної травми;
– Підходить для пацієнтів з підвищеним рвотним рефлексом;
– Перед лікуванням під закисом азоту, на відміну від лікування під медикаментозною седацією або під наркозом, немає необхідності проводити додаткові діагностичні дослідження: аналіз крові, кардіограму і т.д .;
– Посилює дію місцевої анестезії;
– Підходить для всіх пацієнтів, які не хочуть відчувати дискомфорт і хочуть абстрагуватися від проведення стоматологічної процедури.
Що таке свідома анальгезія і чим вона вам допоможе?
Як відбувається лікування зубів під свідомою анальгезією?
Переваги лікування зубів під свідомої анальгезією
Сознательная анальгезия - поверхностная седация закисью азота.
Термин сознательная анальгезияЯ был введён для того, чтобы отделить поверхностную седацию закисью азота от других видов медикаментозной и дыхательной седации.
Главным отличием является то, что под сознательной анальгезией пациент находится в полном сознании и постоянно сохраняет контакт с врачом.
Закись азота — это газ с нейтральным запахом и вкусом. При вдыхании, малые концентрации закиси азота вызывают расслабление, ощущение комфорта и снижают уровень беспокойства. Лечение под анальгезией проходит максимально комфортно.
Закись азота не вызывает аллергии и раздражения дыхательных путей.
Газ очень быстро выводится из организма, не вызывая побочных эффектов.
Лечение зубов под анальгезией — комфортная и эффективная методика, позволяющая с легкостью переносить стоматологические процедуры, не концентрируясь на манипуляциях.
Процедура максимально безопасна и практически не имеет противопоказаний. Такое антистресс - лечение используется как в детской, так и во взрослой стоматологии уже более 20 лет.
1.Находясь в кресле стоматолога, вы вдыхаете закись азота через нос с помощью специальной маски, дыхание при этом не нарушается;
2.Вы находитесь в сознании и реагируете на просьбы врача;
3.Вы перестаете акцентировать внимание на действиях врача, появляется чувство отчужденности и спокойствия.
4.Смесь очень быстро выводится из организма после прекращения ингаляции. В течение 10 - 15 минут после процедуры наблюдается небольшая сонливость, которая проходит сама собой.
Важно: сознательная анальгезия закисью азота не отменяет использование местной анестезии!
– Помогает пациентам преодолеть тревожность и боязнь стоматологического лечения;
– Даёт возможность полноценно пролечить молочные зубы у детей от 2-х лет, не нанося им моральной травмы;
– Подходит для пациентов с повышенным рвотным рефлексом;
– Перед лечением под закисью азота, в отличие от лечения под медикаментозной седацией или под наркозом, нет необходимости проводить дополнительные диагностические исследования: анализ крови, кардиограмма и т.д.;
– Усиливает действие местной анестезии;
– Подходит для всех пациентов, которые не хотят испытывать дискомфорт и хотят абстрагироваться от проводимой стоматологической процедуры.