Лікування захворювань ясен
90% населення всього світу в тій чи іншій мірі страждають захворюваннями, пов'язаними з неправильним доглядом за порожниною рота.

Якість гігієни багато в чому залежить від самих пацієнтів, однак сама людина за допомогою індивідуальних засобів не може вирішити всі проблеми.

Погана гігієна порожнини рота призводить до скупчення бактерій і веде до розвитку запалення ясен (гінгівіт), яке, без адекватного лікування, швидко поширюється на кісткові перегородки між зубами (пародонтит).

Все це призводить до того, що зуби стають рухомим і, надалі, можуть випадати.
Першими ознаками захворювань ясен є:
– Їх кровоточивість та неприємний запах з роту.
Будь-яке лікування захворювань пародонту починається зі зняття зубних відкладень. Потім, додаються додаткові методи лікування, в залежності від тяжкості захворювання.

Ми використовуємо найсучасніші технології для лікування захворювань пародонту на різних стадіях:
– Озонотерапія
– Лазеротерапія
– Vector - терапія
– Плазмоліфтинг
Озонотерапія
Метод з'явився досить нещодавно, але вже довів свою ефективність. Застосовується на початкових стадіях захворювань ясен з метою профілактики їх виникнення. Озонотерапія має бактеріостатичний і бактерицидний ефект. Потрібно всього 20 секунд, щоб озон "вбив" 99,9% всіх бактерій, що викликають захворювання ясен.

Метод озонотерапії полягає в наступному: за допомогою спеціального наконечника, всередині якого створюється електро-магнітне поле, створюється озонове середовище між ним і ураженою ділянкою. Обробка всього роту займає 5-8 хвилин, вона абсолютно безболісна для пацієнта і не вимагає анестезії. Позитивні результати видно вже після 1-го відвідування. Зазвичай застосовується одноразово і повторюється через 6 місяців під час профілактичного чищення.

Ефективність озонотерапії Ви можете побачити на фото:
До - запалення ясен біля центрального верхнього різця.
Після - контрольний огляд пацієнта на наступний день після зняття зубних відкладень і обробки ясен озоном.

Результат вражає!
Озонотерапія застосовується також при лікуванні інших захворювань порожнини рота:
– Травми
– Стоматити різного походження
– Герпес
– Заїди в кутах рота.

Озонотерапія також застосовується для стерилізації каріозної порожнини та кореневих каналів перед їх постійним пломбуванням.
Метод появился достаточно недавно, но уже доказал свою эффективность. Применяется при начальных стадиях заболеваний десен и с целью профилактики их возникновения. Озонотерапия обладает бактериостатическим и бактерицидным эффектом. Требуется всего 20 секунд, чтобы озон "убил" 99,9% всех бактерий, вызывающих заболевания десен.

Метод озонотерапии заключается в следующем: с помощью специального наконечника, внутри которого создается электро-магнитное поле, создаётся озоновая среда между ним и пораженным участком. Обработка всего рта занимает 5-8 минут, она совершенно безболезненна для пациента и не требует анестезии. Положительные результаты видны уже после 1-го посещения. Обычно применяется однократно и повторяется через 6 месяцев во время профилактической чистки.
Эффективность озонотерапии Вы можете увидеть на фото:
До - воспаление десны возле центрального верхнего резца.
После - контрольный осмотр пациента на следующий день после снятия зубных отложений и обработки десны озоном.


Результат впечатляет!
Озонотерапия применяется также при лечении других заболеваний полости рта:
– Травмы
– Стоматиты различного происхождения
– Герпес
– Заеды в углах рта.

Озонотерапия также применяется для стерилизации кариозной полости и корневых каналов перед их постоянной пломбировкой.
Лазеротерапія
Завдяки потужній антибактеріальній і стерилізуючій дії, стоматологічний лазер сприяє ліквідації патогенної мікрофлори зубодесневій кишені. Лазерний промінь добре поглинається пігментованими тканинами і гемоглобіном. Оскільки мікроби, що провокують розвиток пародонтальних захворювань, пігментовані, лазерний промінь впливає на них з великою точністю, вбиває і виробляє біостимуляцію кишені. Підвищується місцевий імунітет, процес загоєння починається з самого низу пародонтальної кишені. Після проведення курсу лікування лазером, досягається швидкий і хороший результат, з часом проблема ліквідується назавжди.

Застосування лазера можливе на будь-яких стадіях захворювання і при різних факторах, буде це запалення ясен при вагітності або запалення ясен, що утворюється на тлі хронічних захворювань. Лікування ясен лазером проводять і дітям.

Лазеротерапія забезпечує:
– Безболісність;
– Умови для прискореної регенерації (загоєння);
– Стерильність поверхні рани;
– Відсутність кровотечі;
– Вкрай низьку травматичність;
– Зменшення болю, набряків;
– Скорочення термінів лікування;
– Гарний косметичний ефект.
Vector - терапія
VECTOR - ТЕРАПІЯ – це найкраще, що може запропонувати Вам консервативна пародонтологія. Це ефективна технологія, запатентована німецькою компанією DURR DENTAL для лікування пародонтиту, зняття підясневих відкладень та профілактики захворювання пародонту.

Застосовується при середній та важкій стадіях пародонтиту. Зміст методики полягає в поліровці кореня зуба за допомогою спеціальних наконечників і бактерицидного піску. З поверхні кореня видаляються тканини, вже пошкоджені бактеріями, що викликають пародонтит. Пародонтальні кишені знезаражується і тканини пародонту мають можливість повторно прикріпитися до ідеально гладкого кореня зуба.

Відновлюється зубодеснева зв'язка, кістка та слизова оболонка. Зубодеснева кишеня зменшується, а разом з нею зменшується і рухливість зубів. Всі ці зміни контролюються рентгенологічно.

Лікування проводиться курсом за індивідуальною схемою. Після настання ремісії, для збереження довготривалого результату, потрібні підтримуючи процедури. Для прискорення процесу відновлення тканин Vector - терапію добре чергувати з сеансами плазмоліфтингу.

Перевагами, що відрізняють «vector-терапію» від інших методів, які працюють на основі ультразвуку, є:
– Безболісність;
– За рахунок вертикально спрямованих рухів виключається ймовірність механічного пошкодження емалі зуба, кореневого цементу, м'яких тканин і ортопедичних конструкцій.
– Тканини зуба і ясна не травмуються;
– Проникнення в зубну кишеню - до 11 мм;
– Досягнення стійкої ремісії хронічного пародонтиту.

У наших клініках vector-терапія застосовується вже більше 10 років. Ми маємо свої, а не теоретичні результати довгострокової ремісії навіть при запущених формах пародонтиту з глибокими кишенями і високою рухливістю зубів.
VECTOR – ТЕРАПИЯ – это лучшее, что может предложить Вам консервативная пародонтология. Это эффективная технология, запатентована немецкой компанией DURR DENTAL для лечения пародонтита, снятия поддесневых отложений и профилактики заболевания пародонта.

Применяется при средней и тяжелой стадиях пародонтита. Суть методики заключается в полировке корня зуба с помощью специальных наконечников и бактерицидного песка. С поверхности корня удаляются ткани, уже повреждённые бактериями, вызывающими пародонтит. Пародонтальный карман обеззараживается и ткани пародонта имеют возможность повторно прикрепиться к идеально гладкому корню зуба.


Восстанавливается зубодесневая связка, кость и слизистая оболочка. Зубодесневой карман уменьшается, а вместе с ним уменьшается и подвижность зубов. Все эти изменения контролируются рентгенологически.

Лечение проводится курсом по индивидуальной схеме. После наступления ремиссии для сохранения долговременного результата, требуются поддерживающие процедуры. Для ускорения процесса восстановления тканей. Vector - терапию хорошо чередовать с сеансами плазмолифтинга.

Преимуществами, отличающими «vector-терапию» от других методов, работающих на основе ультразвука, являются:
– Безболезненность;
– За счет вертикально направленных движений исключается вероятность механического повреждения эмали зуба, корневого цемента, мягких тканей и ортопедических конструкций.
– Ткани зуба и десны не травмируются;
– Проникновение в зубной карман - до 11 мм;
– Достижение стойкой ремиссии хронического пародонтита.

В наших клиниках vector-терапия применяется уже более 10 лет. Мы имеем свои, а не теоретические результаты долгосрочной ремиссии даже при запущенных формах пародонтита с глубокими карманами и высокой подвижностью зубов.
Плазмоліфтинг
Як метод боротьби з різними захворюваннями за допомогою плазми крові самого пацієнта, з'явився в 2004 році, коли була відкрита здатність компонентів крові активізувати найважливіші процеси - регенерацію і зростання - на клітинному рівні.

Плазмоліфтинг тромбоцитарною аутоплазмою абсолютно безпечний і не викликає алергічних реакцій, так як пацієнту вводиться його власна плазма крові. Плазмоліфтинг широко поширений в косметології. У стоматології він застосовується при лікуванні захворювань ясен, а також при складних видаленнях та імплантації.

При лікуванні ясен, для отримання постійного та стійкого результату, процедура проводиться курсом і поєднується з Vector - терапією. Кількість і інтервал процедур призначається лікарем індивідуально.

Процедуру можна розділити на етапи:
1. У пацієнта проводиться забір крові;
2. Пробірки з кров'ю поміщають в центрифугу, де плазма відокремлюється від інших елементів крові. Отримуємо концентрат плазми, багатий тромбоцитами та білками - факторами зростання. Вони беруть участь у відновленні всіх тканин організму, залучаючи власні стовбурові клітини в зону пошкодження і стимулюючи їх розподіл.
3. Проводяться ін'єкції плазми в пошкоджені ділянки ясен, лунки видалених зубів, області установки імплантів або підсадка тромбоцитарних згустків при остеосинтезі і синусліфтингу;
4. Первинний вплив починається відразу після введення - поліпшується кровотік, нормалізується тканинне дихання та обмін речовин; Процес супроводжується різким почервонінням і свербінням в ділянці, що оброблювалася;
5. Вторинний вплив - стимуляція клітин зростання і, як наслідок, зміцнення тканин і активізація вироблення колагену.

Ефект від процедури:
– Усунення кровоточивості ясен
– Зменшення рухливості зубів
– Купірування болю після видалення зуба
– Усунення запаху з роту, отримання яснами фізіологічного забарвлення і анатомічної форми
– Прискорення загоєння області лунок видалених зубів
– Зниження ризику відторгнення імплантатів

Показання:
– Пародонтит (1,2,3 ступеня тяжкості),
– Гінгівіт,
– Альвеоліт,
– Операції імплантації,
– Видалення зуба,
– Синусліфтинг,
– Профілактика захворювань тканин пародонта.

Протипоказання - це ін'єкції власної плазми, тому потрібно розуміти, що кров пацієнта повинна бути здоровою. Плазмоліфтинг не можна проводити під час або відразу після перенесеного грипу або застуди.
Протипоказаннями також є наявність у пацієнта:
– ВІЛ
– Гепатиту будь-якої форми
– Онкологічних захворювань
– Цукрового діабету
– Індивідуальної непереносимості гепарину
– Аутоімунні захворювання.
Как метод борьбы с различными заболеваниями с помощью плазмы крови самого пациента, появился в 2004 году, когда была открыта способность компонентов крови активизировать важнейшие процессы – регенерацию и рост - на клеточном уровне.

Плазмолифтинг тромбоцитарной аутоплазмой абсолютно безопасен и не вызывает аллергических реакций, так как пациенту вводится его собственная плазма крови. Плазмолифтинг широко распространен в косметологии. В стоматологии он применяется при лечении заболеваний десен, а также при сложных удалениях и имплантации.

При лечении десен, для получения постоянного и устойчивого результата, процедуру проводится курсом и сочетается с Vector - терапией. Количество и интервал процедур назначается врачом индивидуально.
Процедуру можно разделить на этапы:
1. У пациента производится забор крови;
2. Пробирки с кровью помещают в центрифугу, где плазма отделяется от других элементов крови. Получаем концентрат плазмы, богатый тромбоцитами и белками- факторами роста. Они участвуют в восстановлении всех тканей организма, привлекая собственные стволовые клетки в область повреждения и стимулируя их деление.
3. Проводятся инъекции плазмы в поврежденные участки десен, лунки удаленных зубов, области установки имплантов или подсадка тромбоцитарных сгустков при остеосинтезе и синуслифтинге;
4. Первичное воздействие начинается сразу после введения – улучшается кровоток, нормализуется тканевое дыхание и обмен веществ; Процесс сопровождается резким покраснением и зудом в обрабатываемом участке;
5. Вторичное воздействие-стимуляция клеток роста и, как следствие, укрепление тканей и активизация выработки коллагена.

Эффект от процедуры:
– Устранение кровоточивости десен
– Уменьшение подвижности зубов
– Купирование болей после удаления зуба
– Устранение запаха изо рта Приобретение десной физиологической окраски и анатомической формы
– Ускорение заживления области лунок удаленных зубов
– Снижение риска отторжения имплантов

Показания:
– Пародонтит (1,2,3 степени тяжести),
– Гингивит,
– Альвеолит,
– Операции имплантации,
– Удаления зуба,
– Синуслифтинг,
– Профилактика заболеваний тканей пародонта.

Противопоказания – это инъекции собственной плазмы, поэтому нужно понимать, что кровь пациента должна быть здоровой. Плазмолифтинг нельзя проводить во время или сразу после перенесенного гриппа или простуды.
Противопоказаниями также являются наличие у пациента:
– ВИЧ
– Гепатитов любой формы
– Онкологических заболеваний
– Сахарного диабета
– Индивидуальной непереносимости гепарина
– Аутоиммунные заболевания.
Прайс-лист
Лікування захворювань ясен
Озонотерапія
від 80 UAH
Vector - терапія 1 сеанс
2700 UAH
Лазеротерапія
від 85 UAH
Плазмоліфтинг 1 процедура
750 UAH
Хірургічна пародонтологія
1 зуб
від 350 UAH
Пластика вуздечки лазером
від 1600 UAH
Прайс-лист
Лікування захворювань ясен
Озон ротова порожнина
450 UAH
Vector - терапія 1 сеанс
3500 UAH
Лазер ротова порожнина
900 UAH
Плазмоліфтинг
850 UAH